skip to Main Content
IPTV smarters programı

IPTV smarters Xtream Codes Api ile çalışabilen başarılı hızlı bir uygulamadır. Bir çok platformda sorunsuz çalışır.
Dil seçimi, Altyazı seçimi ve kişiselleştirme yapabilirsiniz.

IOS,MacOS,Android, Amazon fire Tv Stick Gibi versiyonları mevcuttur.

IPTV Smarters Hakkında Kısa Bilgiler

IPTV smarters programı en iyilerden biridir. IPTV ile ilgili tüm sistem gereksinimlerini karşılayabilir. Neredeyse Tüm platformlarda uygulaması mevcuttur. (Pc, Android cihazlar, Apple Tablet, iphone ve MacOS Diz üstü bilgisayarlar)

IPTV SMARTERS APK İNDİRME LİNKLERİ

Full Sürüm indirmek için (Android Telefon Tablet, Amazon fire stick) https://vizyoniptvserver.org/sm.apk
Pc Versiyonu indirme linki https://www.iptvsmarters.com/IPTVSmartersPro-Setup-1.1.1.exe
MacOS için indirme linki https://www.iptvsmarters.com/IPTVSmartersPro-1.1.1.dmg

Amazon Fire Tv Stick için önemli Kurulum bilgisi Fire TV

Amazon Fire TV Stick için Kuruluma başlamadan önce My Fire TV Menüsüne geldiğimizde DEVELOPER OPTIONS Seçeneğine gireceğiz fakat genellikle ilk kurulumda DEVELOPER OPTIONS menüsü gizli oluyor. My Fire TV Menüsünde About kısmını göreceksiniz oraya gelip 7 defa ok tusuna bastıktan sonra geri tusuna basıp ayni menüye gelecegiz ve DEVELOPER OPTIONS Seçeneğini görünür olacak

DEVELOPER OPTIONS Menüsüre girip Apps From Unknown Sources kısmını ON Yapıyoruz

 

amazon fire tv apps from unknown sources

IPTV Smarters Programı kurulumuna başlıyoruz

IPTV Smarters uygulamasını Play Store(Android) ve App Store (ios) mağazalarından indirebilirsiniz. iptv smarters lite olan versiyonuda mevcut fakat aralarında ciddi farklar yok. Uygulamayı Manuel olarak indirip kurabilirsiniz. Android İşletim sistemi Amazon Fire TV stick için yaptığımız işlem benzeri bir işlem isteyecektir. “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin ver” kısmını seçmemiz gerekiyor fakat android cihazınız size menüden aktif etmeniz için kısayol linki açıyor.

Android cihazlar için (TV,Telefon ve Tablet,fire tv)  yukarıda vermiş olduğumuz linkten indirip yüklemeyi tamamladığınızda full sürüm olarak yüklenecektir. Marketten yüklerseniz Trial versiyon olacaktır. Kurulumunu tamamladıktan sonra çalıştırdığınızda aşagıdaki gibi bir ekran sizi karşılayacak. Aşağıdaki ekranda m3u adresinizi direk yapıştırabileceğiniz bir girişte mevcut ancak Api girişi ile giriş yapmak bir çok cihaz için iyi daha kolay oluyor. Örnek verecek olursak Televizyonunuzda kumanda ile bir m3u url adresini tam yazmak biraz zaman alabiliyor.

Aşağıdaki ekranda LOGIN WITH XTREAM CODES API Seçeneğini seçip bir sonraki ekrana geçiyoruz.

 

iptv smarters giriş ekranı

 

Hesap bilgilerini girmek

Şimdi bilgileri sırasıyla giriyoruz. VizyonIPTV Yazan kısma herhangi birşey yazabilirsiniz. Buraya yazacağınız kelime kanal listesi ismi olarak kaydedilecek.

Kullaniciadiniz yazan kısma size vermiş olduğumuz kullanıcı adı kısmını yazacaksınız fakat Büyük Küçük harf yazımına dikkat ederek aynisini girmelisiniz.
şifre kısmıda hemen altındaki kutucuğa girmelisiniz.
Son kısım olan dns bilgisini bilmiyorsunuz fakat bunu hesabınıza giriş yaptığınızda (Buradan iptv hesabınıza girebilirsiniz) görebilirsiniz.

Bilgi girişini doğru yaptığıınzdan emin olduğunuzda ADD USER butonuna basıyoruz.

 

iptv smarters Hesap bilgileri girişi

 

Bilgileri girdiniz fakat aşağıdaki ekranı göremiyorsanız muhtemelen hata alıyorsunuz giriş bilgilerinizi kontrol etmelisiniz. İlk açtığınızda Güncellenmesi gerektigi için sırasıyla hepsini güncelleyecek.
Şimdi bu ekranı kısaca açıklayalım.

LIVE TV Canlı yayınlar, MOVIES Vod filmler dedigimiz Tıkla izle Filmler SERIES Kısmı Diziler için geçerli

 

iptv smarters ana ekran

 

LIVE TV Kısmına giriş yaptık. İzlemek istediğiniz kanalı seçip tıklamanız yeterli. Soldaki ayrılmış kısımdaki başlıklardan kategorileri seçebilirsiniz.

 

iptv smarters live ekranı

 

Aşağıdaki ekran  SERIES Kısmına girdiğinizde karşınıza gelecek. Sol kısımdaki başlıklardan izlemek istediğiniz platformu seçip içeriği listeletebilirsiniz.( Bulamadığınız içeriği ALL Kısmı seçiliyken arama kısmınına adını yazarak bulabilirsiniz.)

 

iptv smarters series ekranı

 

Game Of Thrones dizisini seçtim. Bu ekranda dizinin açıklaması, oyuncular, konusu, Yayınlama tarihi gibi bilgileri ve sezonları görüyoruz. İzlemek istediğimiz sezon bölümlerinden birini seçip izlemeye başlıyoruz.

 

Series detayları

IPTV Smarters Programında Dil ve Altyazı Değiştirmek

Diziyi izlemeye başladığımızda Altyazı ve Dil değişikliği yapmak için OK tusuna bastığımızda sağ altta ayarlara giriyoruz ve aşağıdaki ekran karşımıza çıkıyor Audio Tracks Ses dili seçimi Subtitle Tracks altyazı seçimi. Dilediğimizi seçip geri geliyoruz.

 

iptv smarters ses ve altyazı ayarları ekranı

 

Türkçe altyazı seçimi yaptım ve gördüğünüz gibi altyazılar Türkçe oldu. Dilerseniz Disable Kısmından kapatabilirsiniz.

 

iptv smarters altyazı açık

 

Aşağıdaki ayarların hepsi aktiftir.  Uygulama dilini Türkçe yapabilirsiniz.

 

Sistem ayarları ekranı

 

 

 

Not: Bazı cihazlarda m3u8 formatı seçili oluyor aşağıdaki gibi menüden mpegts seçip kaydettiğinizde bazı kanaların açılmaması veya filmlerde açılmama gibi sorunlar ortadan kalkacaktır.

 

 

 

 

SIK ARAMALAR
iptv smarters ses ve altyazı seçimi, Amazon fire Tv stick, amazon Tv to open hidden menu,iptv smarters full patched, En iyi iptv programı,ücretsiz iptv, en iyi iptv uygulaması, iptv kurulum