skip to Main Content

SMART IPTV KURULUM

Smart iptv en çok tercih edilen iptv uygulamasıdır. Samsung, Lg TV, Android TV amazon fire Stick ve Mag STB (Aura HD) cihazlarda kullanılabilir.

Smart iptv porgramını ilk kurduğunuzda 7 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. 7 gün Sonrasında program çalışmayı durdurur ve sizde bir seferlik 5.49 € ücret ister.  Eğer kullanmaya devam etmek isterseniz her TV için bir kere bu ücreti ödemeniz gerekir.
Not:Smart iptv ücretli bir programdır

SMART İPTV KURULUMU (Resimli anlatım)

Smart iptv proğramını kurduğumuzda yaklaşık bu ekrandaki gibi bir ekran ile karşılaşacağız. Bu ekran kullandığınız cihazın işletim sistemine göre değişse de bize lazım olan Mac adresi diye bahsettigimiz  şey aslında 7c:64:56:b5:a9:b6 gibi bir hexadesimal sayılardan oluşan cihaz kimliğidir. Her cihaz için farklı mac adresi vardır. Aslında bu mac adresi TV veya TV box cihazınızın kablosuz bağlantı donanım adresi veya kablo ile bağlıysanız ethernet donanımınızın adresidir.

– Dikkat mac adresinizi kesinlikle smart iptv programını açtığınızda size vereceği mac adresini kullanın.

Smart iptv web sitesinen yükleme yapıyoruz

Bilgisayarımızdan https://siptv.app/mylist/ adrese giriyoruz. Resimdeki gibi bir ekran gelecek.

Öncelikle ekranda televizyonunuzun verdiği mac adresini yazmalısınız. Lütfen smart iptv programı açıp ilk fotograftaki gibi olan ekranı bulun (Smart iptv Settings ekranı) TV menüsünde bulduğunuz mac adresi kablolu yada kablosuz bağlantı durumuna göre değişir. En doğru seçenek smart iptv programın ekranda gösterdiği mac adresidir.

Sırasıyla mac adresinizi ve size vermiş olduğumuz m3u url denen linki girmelisiniz. Lütfen ekranda gördüğünüz URL alanına giriş yapın. Send tuşu ile yükleme yapabilirsiniz. Daha sonra Smart iptv programını ekranında
0 Reload yazar o ekranda 0(sıfır) tuşuna basarsanız kanal listeniz güncellenecektir.

SIK ARANANLAR
Smart iptv, Smart iptv kurulumu, Smart tv iptv kurulum, siptv.app kurulum, Smart tv grublama, iptv izle, iptv smart tv izle, iptv kurmak istiyorum, smart iptv yükleme, smart tv kanal listesi yüklemek